W

Wystarczy spojrzeć na opinie naszych klientów

Jesteśmy zadowoleni z działań Social Lamy w mediach społecznościowych. Agencja stworzyła koncepcję profilu i strategię komunikacji dla jednego z naszych produktów od podstaw, skutecznie i konsekwentnie pozyskując coraz szerszą grupę zaangażowanych odbiorców. Kreatywne pomysły, ciekawe projekty wizualne, interesujące rozwiązania dostosowane do grupy docelowej, przy tym sumienność i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam Social Lamę do realizacji projektów, które wymagają wyjścia poza szablon.

Marta Szwat

Uniphar

Agencja Social Lama była odpowiedzialna za strategię komunikacji, doradztwo merytoryczne, copywriting, moderację oraz kreacje graficzne. Ze względu na cele i grupę docelową, wspólnie zdecydowaliśmy się na komunikację w serwisie LinkedIn. Polecamy współpracę z zespołem Social Lama.

Katarzyna Gosiewska

Intrum Justitia

Social Lama jest agencją, która w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Działania zespołu okazały się dla nas na tyle satysfakcjonujące, że zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres współpracy o kolejne projekty. Agencja proponuje nowe rozwiązania i pomysły, które wspólnie wcielamy w życie.

Beata Nartowska

Aquael

Agencja Social Lama to profesjonalny zespół specjalistów, który wspierał działania marki STAG w obrębie social media. Agencja opracowała strategię komunikacji, która odpowiadała naszym celom wizerunkowym i prowadziła komunikację w dwóch językach. Rekomenduję agencję Social Lama ze względu na proaktywność, kreatywność i zaangażowanie w powierzony projekt.

Marta Jemieljańczuk

STAG

Szczerze rekomenduję współpracę z agencją Social Lama. Zespół doskonale zrozumiał nasze potrzeby i przygotował adekwatną strategię komunikacji, na podstawie której na bieżąco realizuje wytyczone cele. Jesteśmy zadowoleni z efektów działań zespołu.

Piotr Treszczotko

Funtronic

Z

ZESPÓŁ SOCIAL LAMA

Składa się z doświadczonych i zaangażowanych osobników.

lamy_stadko-www-min
L

LAMA JEST WIELOZADANIOWA

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowany zespół, który tworzy stado idealne. Stratedzy, kreatywni, marketingowcy, graficy, programiści, wdrożeniowcy, specjaliści od reklamy, każdy ma istotny wkład w powodzenie naszych projektów i z pasją przyczynia się do sukcesów klientów.

Dodatkowo w pobliżu pasą się osobniki z naszej agencji SEO – SeoFly oraz agencji public relations Good One PR, które zawsze służą pomocnym kopytkiem.

Z nami wszystko będzie łatwe i przyjemne jak futro Lamy!