5 aplikacji, dzięki którym stworzysz estetyczne InstaStory

20 lutego 2021 by Social Lama Marketing Możliwość komentowania 5 aplikacji, dzięki którym stworzysz estetyczne InstaStory została wyłączona

Wykorzystaj potencjał relacji na Instagramie!

Od kilku lat mamy możliwość korzystania z instagramowej funkcji o nazwie InstaStories (czy potocznie – InstaStory). Dzięki niej możemy dodawać zdjęcia oraz video, które znikają po 24h lub trafiają na stałe do sekcji „Wyróżnione relacje” – wybór należy do nas. Dlaczego warto korzystać z tej możliwości? Dzięki regularnemu dodawaniu materiałów na InstaStory, zwiększamy szanse dotarcia do naszych potencjalnych Klientów oraz budujemy rozpoznawalność marki. 

Relacje dodawane przez osoby, które obserwujemy, widnieją na samej górze od razu po uruchomieniu Instagrama. Co za tym idzie? Kiedy mamy tylko chwilę na przejrzenie aplikacji, w pierwszej kolejności często zerkamy na InstaStory, ponieważ to ono daje nam poczucie bycia na bieżąco i pewność, że niczego nie przegapimy. 

Kiedy przekonaliśmy Cię już trochę, że relacje na Instagramie są wartościowym narzędziem, zachęcamy do wyróżnienia się wśród osób regularnie je publikujących. Poniżej przedstawiamy 5 aplikacji, dzięki którym stworzysz estetyczne, miłe dla oka InstaStory.

UNFOLD – APLIKACJA DOSTĘPNA DLA SYSTEMU IOS/ANDROID

To prosta w użyciu aplikacja, która posiada szeroki wachlarz darmowych, spójnych, minimalistycznych szablonów do wykorzystania. Dzięki niej możesz tworzyć ciekawe kolaże i opisywać je stylowymi czcionkami. Co więcej, aplikacja pozwala nam grupować nasze Stories, dzięki czemu łatwiej jest nimi zarządzać.

źródło: https://twitter.com/unfoldhq/status/1035235241865216000

STORIES EDIT: DESIGN STORIES – APLIKACJA DOSTĘPNA DLA SYSTEMU IOS ORAZ ANDROID

Aplikacja posiada szereg szablonów w nowoczesnych i przyjemnych dla oka kolorach. Charakteryzują się one pastelowo-piaskowymi barwami, które aktualnie królują na Instagramie.

źródło: https://blog.planoly.com/instagram-stories-template-core-pack-by-storiesedit-planoly

MOJO – APLIKACJA DOSTĘPNA DLA SYSTEMU IOS ORAZ ANDROID

Coś, co z pewnością wyróżnia tę aplikację, to możliwość tworzenia w niej animacji. W darmowej wersji mamy również dostęp do pokaźnej ilości szablonów, a jeżeli zależy nam na stworzeniu swoich i jeszcze większym efekcie ,,wow”, możemy wykupić KONTO PRO. 

Sprawdźcie jak stworzyć animacje: https://www.youtube.com/watch?v=LqGKoTIDrxE

źródło: https://antyapps.pl/mojo-stories-editor/ 

STORY LAB – STORY MAKER FOR INSTAGRAM – APLIKACJA DOSTĘPNA TYLKO DLA SYSTEMU ANDROID 

To prawdziwa perełka dla posiadaczy telefonów z Androidem! Unikatowe, artystyczne, wyróżniające się szablony, które jeszcze (!) nie są tak często widywane na InstaStories. 

źródło: https://www.techilife.com/best-apps-to-create-beautiful-insta-stories-on-android-with-perfection/

STORY ART – INSTA STORY CREATOR – APLIKACJA DOSTĘPNA DLA SYSTEMU IOS ORAZ ANDROID

To kolejna aplikacja zawierająca ciekawe szablony, które pozwolą podrasować Twoje InstaStories!

Tak jak wspomnieliśmy, na Instagramie mamy możliwość zapisania naszych relacji. W aplikacji StoryArt możesz przygotować również okładki do nich, dzięki którym Twój profil będzie wyglądał estetyczniej. 

źródło: https://pl.pinterest.com/pin/150800287508702428/

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z potencjału InstaStories, dlatego też stale powstają nowe aplikacje, które umożliwiają nam robienie wyjątkowych relacji. My postaraliśmy się wybrać te, które naszym zdaniem są najbardziej intuicyjne i pozwalają osiągnąć świetny efekt. 

Życzymy miłego tworzenia wspomnień!

, , , , ,