Vero podbija smartfony internautów!

15 marca 2018 by Social Lama Marketing Możliwość komentowania Vero podbija smartfony internautów! została wyłączona

Aplikacja Vero podbija serca internautów.                                                                                                        

Pojawiły się nawet spekulacje, że zastąpi ona Facebooka i Instagrama. Vero – Truth Social zaczęło działać na rynku już 5 lat temu, jednak portal zyskał na popularności dopiero od niedawna. Twórcy aplikacji zapowiedzieli możliwość darmowego korzystania z serwisu dla pierwszego miliona zarejestrowanych użytkowników. Kolejne osoby dołączające do aplikacji najprawdopodobniej w przyszłości będą musiały zapłacić za dostęp do kanału.

Vero reklamuje się jako portal wolny od tradycyjnych reklam i treści sponsorowanych – i to jest jego główną zaletą, szczególnie cenioną z perspektywy użytkowników mediów społecznościowych, którzy są zmęczeni tego typu wpisami na tablicach Facebooka i Instagrama.

Aplikacja daje nam możliwość dodania trzech typów osób: bliskich przyjaciół, przyjaciół oraz zwyczajnych znajomych. Przy pomocy tej funkcji stopniowania możemy zdecydować, której grupie udostępnimy nasz post. Jeśli już o postach mowa, publikacja treści została podzielona na kilka kategorii: zdjęcia/wideo, linki, muzyka, film/telewizja, książki i miejsca. Portal powiązany jest z serwisami iTunes, iBooks oraz TheMovieDb, co daje nam możliwość prostego wyszukiwania i publikowania informacji o ulubionej książce, filmie, który obejrzeliśmy czy muzyce, której właśnie słuchamy. Do tego możemy dodać przycisk informujący o tym, czy rekomendujemy daną pozycję, czy też zdecydowanie ją odradzamy.

Wielu użytkowników ceni sobie artystyczny layout aplikacji Vero. Lama również daje portalowi dużego plusa za przejrzysty wygląd news feedu i możliwość prostego wyboru treści oraz grupy, do jakiej one dotrą.

, , , , , ,